02.12.2013 5341

Засідання студентського наукового гуртка на кафедрі фінансів та кредиту

27 листопада на кафедрі фінансів і кредиту відбулося засідання студентського наукового гуртка.

Зібрання відкрив заступник завідувача кафедри, к.е.н., доцент кафедри фінансів і кредиту Гузар Богдан Степанович, який представив студентству і викладачам запрошених гостей – першого заступника начальника Управління ПФУ в м. Умані та Уманському районі Черниченко Валентину Петрівну та заступника начальника управління Лук’янову Оксану Валентинівну.

Засідання студентського наукового гуртка на кафедрі фінансів та кредиту

Під час засідання розглядались наступні питання:

• виплата пенсій громадянам міста та району;
  • нарахування єдиного соціального внеску;
  • вибір між науковою та трудовою пенсіями;
  • новини в законодавстві;
  • показники середньомісячної заробітної плати (доходу) на одного працюючого, зайнятого в галузях економіки, які використовуються при визначенні коефіцієнта зарплати для призначення та перерахунку пенсій;
  • соціальні гарантії;
  • порядок проведення Пенсійним фондом України планових та позапланових перевірок платників.

Засідання студентського наукового гуртка на кафедрі фінансів та кредиту

В обговоренні теми пенсійного забезпечення м. Умані та Уманського району активну участь взяли викладачі кафедри фінансів і кредиту та студенти І – V курсів спеціальності "Фінанси і кредит".

Юлія Улянич,

керівник студентського наукового гуртка кафедри фінансів і кредиту