30.10.2013 5222

«Життя – прекрасне, Ти – його Творець!»

29 жовтня 2013 р. читальній залі Уманського національного університету садівництва відбулася зустріч зі студентами-першокурсниками на тему «Життя-прекрасне, Ти – його Творець!», запланована та організована  психологічною службою при сприянні заступників деканів з виховної роботи факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин Анни Слонь та інженерно-технологічного факультету Юлії Жмуденко.

«Життя – прекрасне, Ти – його Творець!»

Практичний психолог Галина Мінченко розповіла студентам про поняття «життя», його унікальність, цінність, значущість для кожної особистості, спонукала першокурсників до роздумів над важливими життєвими проблемами, ставленням до власного життя та інших людей як до найвищої цінності. Під час виступу психолог довела студентам необхідність культивування у собі таких почуттів як людяність, чесність, працьовитість, відповідальність, толерантність, любов до людей, до рідної землі. Зосередила присутніх на потребі розвивати допитливість, інтерес до навколишнього життя, майбутньої професії, прагнення з'ясовувати, доводити, міркувати. Зауважила на неодмінності розвитку в собі вміння формувати ціннісні судження про гармонійне життя; ознайомила з життям людини-легенди Ніка Вуйчича, заповітом для молоді Матері Терези; надала практичні поради як виховувати наполегливість у досягненні поставленої  життєвої мети.

«Життя – прекрасне, Ти – його Творець!»

Заступник декана із виховної роботи

факультету плодоовочівництва, екології

та захисту рослин Слонь А.С.