18.02.2014 1775

Премія Менегетті - 2014 : конкурс наукових робіт

Фонд наукових і гуманістичних досліджень Антоніо Менегетті спільно з центральним представництвом міста Парадізо ( Швейцарія ) оголосив конкурс серед молодих учених на дослідження в галузі економіки , медицини , фізики і філософії , які б могли внести вклад в онтопсихологічної науку. Мета премії - привернути увагу наукової громадськості до молодим і талановитим ученим , до цікавих і новаторським дослідженням , здатним істотно збагатити сучасну науку. Премія Менегетті присуджуватиметься молодим ученим в знак визнання наукового характеру оригінальних досліджень , які можуть бути співвіднесені з онтопсихологічної знанням .

Фонд виділяє кошти в розмірі 15 000 євро для кожної премії . Передбачається також перемога ex - equo двох або більше кандидатів у кожній з областей ( сума премії буде розділена між переможцями в даній області) .

Вимоги до кандидатів

У конкурсі можуть брати участь автори та авторські колективи з різних країн , будь-яких наукових та освітніх навчальних закладів , які мають ступінь магістра або спеціаліста. На конкурс можуть бути представлені:

- Наукові роботи, опубліковані в одному з міжнародних наукових журналів не раніше 2012 року;
 - Оригінальні дослідження , повні та підготовлені до друку рукописи , оформлені за всіма правилами (з посиланнями , примітками , бібліографією ) .

Пріоритет при виборі переможців буде віддаватися дослідженням , які мають онтопсихологічної спрямованість.

Оформлення заявки

Заявка на участь у конкурсі повинна бути заповнена і відправлена ​​кандидатами на електронну адресу awards@fondazionemeneghetti.ch та в роздрукованому вигляді на поштову адресу Fondazione di Ricerca Scientifica ed Umanistica Antonio Meneghetti , Via Cattori 11 - 6900 Paradiso - Svizzera (CH ) не пізніше 31 березня 2014 року.

До заявки повинні бути додані такі документи:

- Публікація або дослідження ;
 - Копія діючого паспорта;
 - Резюме (максимум сторінка);
 - Диплом магістра (спеціаліста) .

Всі відправляються документи повинні бути складені італійською або англійською мовами. У разі співавторської публікації вимагається додати до заяви письмову згоду співавторів .

Результати будуть відомі в наступні 60 днів після отримання заявки.