13.03.2014 2489

Програма підготовки та працевлаштування ISFRADA

ГРУПА ІSА м. Лілль (Франція)  за підтримки Посольства Франції в Україні презентують програму підготовки та працевлаштування ISFRADA

Програма ISFRADA націлена на молодих фахівців до 30 років з вищою аграрною та агротехнічною освітою (рівень бакалавра, спеціаліста, магістра) та знанням французької або англійської мови.

Програма полягає у проведенні спеціалізованого курсу професійної підготовки протягом 12 місяців відібраних кандидатів з метою формування висококваліфікованих кадрів, які б відповідали профілю європейських стандартів за умов постійного міжнародного розвитку. Підготовлені кадри відразу працевлаштовуються у французьких та європейських підприємствах, імплантованих в Україні.

Підприємства - наші партнери:

Carrefour, Danone, Dorna, Rouillier, Soufflet, Velpitar, Limagrain, Gènes Diffusion, Roquette, Kosarom, Auchan, Bongrain, Syngenta, Crédit agricole, Maïsadour, Euralis, Arysta, Isagri.

Подвійний франко-румунський диплом після одного року навчання:

• Загальний базовий курс в Аграрному університеті м. Бухарест, Румунія (вересень - грудень).

Інтенсивні курси з французької мови забезпечуються Французьким культурним центром м. Бухарест.

• Вузькоспеціалізований курс за фахом у вищому аграрному інституті м. Лілль, Франція (січень - квітень) за спеціальностями:

Сільськогосподарський розвиток, Агробізнес, Харчова промисловість.

• Написання дипломної роботи під час стажування на підприємстві (травень - вересень).
  • По закінченню курсу та захисту дипломної роботи, отримання подвійного диплому : Спеціалізований магістр «Міжнародний менеджер сільського господарства та харчових технологій», сертифікований Радою Вищих шкіл Франції, та магістерський диплом, виданий Міністерством освіти Румунії.
  • Після успішного закінчення навчання студент починає працювати на підприємстві, для якого він був відібраний на початковому конкурсі за відповідним фахом.

Регламент та термін подачі документів:

1)    заповнити анкету кандидата (для одержання бланку звертайтеся до координатора програми в Україні, Рогози Ольги +380674666694, olgaroz@ukr.net);

2)    додати до анкети резюме та мотиваційний лист французькою або англійською мовою;

3)    подати документи до 1 червня 2014 року;

4)    після попереднього конкурсу документів Вас запросять на співбесіду, яка відбудеться 9-11 червня 2014 року в Києві. Комісія складатиметься з представників Вищого аграрного інституту м. Лілль;

5)    останній етап конкурсу – співбесіда з представником підприємства, вакансію якого було обрано для подальшого навчання за вузькоспеціалізованими критеріями, і яка відбудеться 12-13 червня 2014 року.

УВАГА! Анонси вакансій підприємств, за запитом яких будуть відбиратися кандидати, Ви зможете отримати у координатора програми ISFRADA в Україні Ольги Рогози або в міжнародному відділі університету.