09.07.2014 1630

Програма навчання на тему «Підвищення прозорості управління і контролю в державних установах»

Шведський інститут Lund оголосив про можливість участі молоді у новій програмі навчання на тему «Підвищення прозорості управління і контролю в державних установах», що проходитиме з 22 вересня по 3 жовтня 2014 року у Швеції.

Програма спрямована на молодих фахівців віком від 25 до 35 років з України, що вже працюють в державних структурах, а також у сфері розробки політики та заходів щодо створення більш прозорого, потужного і ефективного державного апарату.

Участь у програмі можуть взяти також особи, які працюють у сфері фінансового управління і контролю, молоді фахівці та студенти на рівні магістратури, які навчаються за такими спеціальностями: політичні науки, державне управління, журналістика, економіка.

Витрати на харчування, проживання у Швеції, транспортні витрати, а також участь у подальших семінарах покриваються за рахунок Шведського інституту.

Заявки від кандидатів приймаються до Мінмолодьспорту України до 3 серпня 2014 року. Основними вимогами для участі є вільне володіння англійською мовою і відповідна освіта (для студентів, що здобувають відповідну освіту більше трьох років).

Інші вимоги та детальна інформація за посиланням: http://eng.si.se/summer-academy-for-young-professionals-sayp/.