20.03.2013 574

11 міжнародна наукова міждисциплінарна конференція студентів, аспірантів та молодих вчених «Шевченківська весна-2013» (м. Київ)

Наукове товариство студентів та аспірантів та Київський національний університет імені Тараса Шевченка раді запросити вас взяти участь в роботі 11-ї міжнародної наукової міждисциплінарної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Шевченківська весна-2013», що відбудеться 18-22 березня на базі КНУ ім. Т. Шевченка

За десять років, що проводиться конференція, вона стала однією з найпомітніших в Україні та ближньому зарубіжжі подій для молодих науковців. Унікальність Шевченківської весни полягає в тому, що ця конференція проводиться молодими вченими для молодих вчених, надаючи можливість набуття безцінного досвіду як виступу на конференціях, так і організації наукових подій міжнародного масштабу.

Перелік секцій, за якими плануються засідання в рамках конференції

• 1. Кібернетика
  • 2. Фізика
  • 3. Журналістика
  • 4. Психологія
  • 5. Філософія
  • 6. Філологія
  • 7. Геологія
  • 8. Соціологія та сучасні соціальні зміни
  • 9. Військові науки

Робочі мови конференції: українська, російська, англійська.

Кінцевий термін реєстрації та подачі тез — 3 березня 2013 р.

Сайт конференції   http://shv.univ.kiev.ua

(детальніше  ukr,  eng)