20.01.2014 481

ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Страховий ринок України в умовах фінансової глобалізації»

10 квітня 2014 року запрошуємо Вас взяти участь у роботі ІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Страховий ринок України в умовах фінансової глобалізації», яка відбудеться у ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» (м. Київ)

Робочі мови конференції:

українська, російська, англійська.

Тематичні напрями роботи конференції:

1. Сучасні тенденції розвитку світового ринку страхування та їх вплив на страхові ринки країн з трансформаційними економіками.
  2. Перспективні напрями розвитку національних страхових ринків у посткризовий період.
  3. Державне регулювання ринків фінансових послуг у контексті глобалізаційних проявів: досвід України та зарубіжних країн.
  4. Роль страхування в стабілізації національної економіки та забезпеченні соціального захисту громадян.
  5. Підвищення ефективності взаємодії між страховим, банківським та іншими сегментами ринку фінансових послуг в умовах економічної нестабільності.
  6. Поліпшення якості наукового та кадрового забезпечення страхової галузі в сучасних умовах.

Оргкомітет конференції

Павленко А.Ф., ректор КНЕУ імені Вадима Гетьмана, академік Академії педагогічних наук України, заслужений діяч науки і техніки України, д.е.н., професор – голова оргкомітету

Гаманкова О.О., завідувач кафедри страхування, директор Інституту страхування КНЕУ імені Вадима Гетьмана, д.е.н., професор – заступник голови оргкомітету

Пукала Ришард, завідувач кафедри фінансів Інституту економіки та управління Державної вищої технічно-економічної школи імені Броніслава Маркевича, к.е.н. (м. Ярослав, Республіка Польща)