10.02.2014 856

Всеукраїнська науково-практична конференція «Можливості та розвиток сучасного туризму: світовий та національний досвід»

Кафедра «Міжнародного туризму» Інституту управління та права Запорізького національного технічного університету запрошує Вас взяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції «Можливості та розвиток сучасного туризму: світовий та національний досвід», яка відбудеться 16-17 жовтня 2014 року у Запорізькому національному технічному університеті за адресою: м. Запоріжжя, вул. Жуковського 64, ауд. 385а. Телефон (061) 769-84-03

МЕТА ТА ПРОГРАМА КОНФЕРЕНЦІЇ

Метою проведення Всеукраїнської науково-практичної конференції є розширення міжвузівських зв’язків задля поліпшення якості підготовки фахівців у галузі туристського, ресторанного та готельного бізнесу.

На конференції планується розглянути та обговорити проблеми за такими напрямками:

1. Пріоритетні напрямки розвитку туристичного бізнесу в Україні та за її межами.

2. Туризм і гостинність: досвід сучасних технологій.

3. Тенденції розвитку ресторанного бізнесу в сучасних умовах.

4. Шляхи інноваційного розвитку туристичного бізнесу.

5. Сучасний стан та перспективи розвитку міжнародного туризму.

6. Проблеми та перспективи розвитку регіонального туризму.

7. Роль, значення і напрямки розвитку менеджменту та маркетингу на підприємствах туріндустрії.

8. Фінансово-економічна діяльність туристичних підприємств та її оптимізація.

9. Перспективи розвитку спеціалізованого туризму в світі та Україні.

10. Сучасні технології підготовки конкурентних фахівців у галузі туризму, готельного та ресторанного бізнесу.

11. Проблема працевлаштування випускників ВНЗ в індустрії туризму та гостинності.

Робочі мови конференції: українська, російська, англійська.

За підсумками конференції буде виданий збірник тез.

Планується видання колективної монографії.

Для участі в роботі конференції необхідно до 15 травня 2013 року надіслати до оргкомітету:

1. Заяву на участь у конференції за формою (надається).

2.  Поштою або електронною поштою тези доповідей (3-5 сторінок); матеріали до колективної монографії (12-25 сторінок).

3. Квитанцію про сплату витрат пов’язаних з проведенням конференції: 150 грн. (80 грн. для одноосібних тез студентів (надати ксерокопію студентського квитка)).