23.01.2014 453

ІІІ Міжнародна наукова-практична конференція молодих учених і студентів «ФІНАНСОВО-КРЕДИТНЕ СТИМУЛЮВАННЯ РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ СУСПІЛЬНИХ СИСТЕМ»

Тематичні напрями роботи конференції:

1. Фінансово-кредитне стимулювання розвитку економіки: проблеми та напрямки вдосконалення
  2. Роль банківської системи у стимулюванні розвитку трансформаційної економіки
  3. Ринок страхування у системі фінансового стимулювання розвитку територіальних суспільних систем
  4. Фінансові інструменти стимулювання сталого розвитку регіонів
  5. Механізми нарощення фінансового потенціалу місцевих бюджетів
  6. Актуальні питання розвитку фінансового менеджменту

Участь у конференції дозволить окреслити перспективні напрямки фінансово-кредитного стимулювання розвитку територіальних суспільних систем, опублікувати результати Ваших досліджень і одержати на них відзиви, обмінятися думками з питань теорії й практики фінансів та кредиту, банківської справи, бізнес-адміністрування, управління фінансово-економічною безпекою.

Надіслані матеріали будуть розміщенні в розділі сайту Луцького НТУ «Матеріали конференції» та відкриті для обговорення. Для того, щоб стати учасником Інтернет-конференції Вам необхідно надіслати на адресу оргкомітету заявку на участь у конференції, тези та копію квитанції про оплату участі в конференції.

Заявки та тези доповідей приймаються до 1 березня 2014 року. До опублікування приймаються наукові роботи, які раніше не друкувалися. Робоча мова конференції – українська, польська, російська, німецька, англійська.

Наукові роботи будуть опубліковані до початку роботи конференції в Збірнику тез конференції і розіслані учасникам після її закінчення через відділення Нової пошти або роздані під час Олімпіади.

Організаційний внесок за участь у конференції становить 50 грн і включає розміщення статті на сайті та видання збірника тез. Форма розрахунку – безготівкова.

Банківські реквізити:

Луцький національний технічний університет

43018 м. Луцьк, вул. Львівська, 75

р/р 31254202117820

банк ГУДКСУ у Волинській області,

код ЄДРПОУ 05477296

з призначенням платежу: «За участь у науковій конференції з фінансового стимулювання від ______ (ПІБ)»