23.04.2014 500

І ВСЕУКРАЇНСЬКА науково-практична конференція молодих вчених «РАЦІОНАЛЬНЕ ВИКОРИСТАННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСІВ, ЗБЕРЕЖЕННЯ І ПІДВИЩЕННЯ РОДЮЧОСТІ ҐРУНТІВ»

Рада молодих вчених Інституту сільського господарства Західного Полісся НААН України запрошує Вас взяти участь у роботі І Всеукраїнської науково-практичної конференції молодих вчених «Раціональне використання земельних ресурсів, збереження і підвищення родючості ґрунтів».

І. Дата і місце проведення:

27 червня 2014 року на базі Інституту сільського господарства Західного Полісся НААНУ за адресою: с.Шубків, Рівненського р-ну, Рівненської обл., вул. Рівненська, 5.

ІІ. Мета конференції:

-            пошук інноваційних шляхів збереження і підвищення родючості ґрунтів та раціонального використання земельних ресурсів;

-            налагодження ділових та наукових зв’язків між молодими вченими України.

ІІІ. Тематика конференції:

-       раціональне використання земельних ресурсів;

-       агроекологічний моніторинг ґрунтів;

-       вапнування та відтворення родючості ґрунтів;

-       меліорація ґрунтів;

-       система удобрення сільськогосподарських культур;

-       сівозміни, як фактор збереження родючості ґрунтів;

-       нові види добрив та меліорантів.

ІV. Робочі мови конференції:

українська, російська.