05.05.2014 436

ІІ міжвузівська науково-практична конференція «Соціальний розвиток сільських регіонів»

Запрошуємо до участі в роботі ІІ міжвузівської науково-практичної конференції «Соціальний розвиток сільських регіонів», яка відбудеться 12-13 червня 2014 р. на базі Уманського національного університету садівництва.

Форма участі: очно-заочна. За результатами конференції упродовж місяця планується видати колективну монографію «Соціальний розвиток сільських регіонів».

Основні напрями роботи конференції:

* історичні джерела формування українського етносу, становлення й розвитку сільських регіонів;

*соціально-філософські аспекти української ментальності, духовності і культури;

* соціально-економічні та правові проблеми земельної реформи в Україні;

* соціальний розвиток сільських регіонів і проблеми соціальної роботи на селі;

* соціально-економічні проблеми управління розвитком сільських територій та сільського «зеленого» туризму;

* особливості функціонування інститутів громадянського суспільства в сільському соціумі;

* психолого-педагогічні проблеми підготовки кадрів для села;

* вдосконалення методики викладання соціально-гуманітарних і загальноосвітніх дисциплін в агарному ВНЗ у світлі вимог Болонського освітнього процесу.