06.08.2014 872

Міжнародна наукова конференція «Нові ідеї в харчовій науці – нові продукти харчової промисловості»

Кафедра технології хлібопекарських і кондитерських виробів Національного університету харчових технологій (м. Київ, Україна) запрошує взяти участь в Міжнародній науковій конференції «Нові ідеї в харчовій науці – нові продукти харчової промисловості» з нагоди 130-річчя НУХТ, яка відбудеться з 13 по 17 жовтня 2014 року за адресою: м. Київ, вул. Володимирська, 68, Національний університет харчових технологій. Робота секції «Здобутки та перспективи розвитку хлібопекарської, кондитерської, макаронної та харчоконцентратної галузей» відбуватиметься 15 жовтня 2014 року.
Запрошення на конференцію та вимоги до оформлення тез представлені у прикріплених до листа файлах. Тези, оформлені згідно вимог просимо направляти на адресу akutina@nuft.edu.ua та продублювати на адресу кафедри hlib@i.ua.
Велике прохання повідомити до 1 вересня 2014 р. про Ваше рішення згідно прийняття участі в конференції та вказати форму участі (доповідь чи лише друкування тез) на адресу кафедри hlib@i.ua.
З питань розміщення звертатись за телефоном 099-604-53-16, Кохан Олена Олександрівна.