03.01.2014 725

Х Всеукраїнська науково-методична конференція «Проблеми підготовки фахівців – аграріїв у навчальних закладах вищої та професійної освіти»

Шановні колеги!

Повідомляємо Вам, що 26-27 березня 2014 року у м. Кам'янець-Подільський на базі Подільського державного аграрно-технічного університету відбудеться Всеукраїнська науково-методична конференція з проблем організації, методики і технології підготовки фахівців аграрно-промислового комплексу в сучасних умовах:

Секція 1. Організація і методика викладання дисциплін гуманітарної та соціально-економічної підготовки.

Секція 2. Організація і методика викладання дисциплін математичної та природничо-наукової підготовки.

Секція 3. Організація і методика викладання дисциплін професійної та практичної підготовки.

3.1 Організація і методика викладання  інженерних дисциплін.

3.2 Організація і методика викладання дисциплін економічних спеціальностей.

3.3 Організація і методика викладання дисциплін агрономічних спеціальностей.

3.4 Організація і методика викладання  біоветеринарних дисциплін.

Секція 4. Організація, методика і технології викладання у навчальних закладах І-ІІ рівня акредитації та закладах професійної освіти.

Секція 5. Професійно-педагогічна підготовка викладачів ВНЗ, викладачів спеціальних дисциплін, майстрів виробничого навчання, вихователів професійної школи.

Мова конференції:

українська, російська.

Матеріали конференції будуть опубліковані у додатку до збірника наукових праць Подільського державного аграрно-технічного університету.

Оформлення статей повинно відповідати вимогам постанови президії ВАК України від 15.03.2003 року №7-05/1.