26.03.2014 575

Міжнародна науково-практична конференція «Транснаціоналізація економічних систем: тенденції та перспективи розвитку»

Кафедра міжнародної економіки Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського запрошує Вас узяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Транснаціоналізація економічних систем: тенденції та перспективи розвитку», яка відбудеться 18 квітня 2014 року в місті Миколаєві.

Конференція присвячена 10-річному ювілею кафедри Міжнародної економіки.

До участі в конференції запрошуються науковці вітчизняних та зарубіжних вищих навчальних закладів, аспіранти та здобувачі, а також студенти.

Форма участі в конференції: дистанційна.

Робочі мови конференції: українська, російська, англійська.

Планується робота за такими секціями:
1. Економічна теорія та історія економічної думки.
2. Світове господарство і міжнародні економічні відносини.
3. Економіка та управління національним господарством.
4. Економіка та управління підприємствами.
5. Розвиток продуктивних сил і регіональна економіка.
6. Економіка природокористування та охорони навколишнього середовища.
7. Демографія, економіка праці, соціальна економіка і політика.
8. Гроші, фінанси і кредит.
9. Бухгалтерський облік, аналіз та аудит.
10. Статистика.
11. Математичні методи, моделі та інформаційні технології в економіці.

Тези, квитанція, відомості про автора подаються до 16 квітня 2014 року (включно) в електронному вигляді на наступну електронну адресу: conf@econom.uni.mk.ua.

Кожному учаснику буде відправлений збірник тез разом зі сертифікатом на поштову адресу, вказану в заявці, протягом десяти робочих днів після проведення заходу.