04.02.2014 1029

VІІІ Міжнародна науково-практична конференція АСПЕКТИ СТАБІЛЬНОГО РОЗВИТКУ ЕКОНОМІКИ В УМОВАХ РИНКОВИХ ВІДНОСИН

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі наукової конференції „Аспекти стабільного розвитку економіки в умовах ринкових відносин”, яка відбудеться 24-25 квітня 2014 року в Уманському національному університеті садівництва.

У роботі конференції братимуть участь провідні вчені вітчизняних та зарубіжних навчальних закладів.

Мета конференції:

Дослідження соціально-економічних аспектів стабільного розвитку економіки в умовах ринкових відносин.

На конференції передбачається робота секцій за такими напрямами:

1. Теоретичні та практичні аспекти розвитку фінансової системи.
  2. Роль та місце маркетингу і менеджменту в ефективному функціонуванні суб’єктів підприємницької діяльності.
  3. Стан та проблеми соціально-економічного розвитку економіки.
  4. Розвиток фінансово-облікової діяльності підприємств в умовах ринкових відносин.

До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі, аспіранти, магістранти.

Адреса Оргкомітету:

20305, Черкаська обл., м.Умань, вул.Інститутська,1, Уманський національний університет садівництва, факультет економіки і підприємництва.

Довідки про участь у конференції, друку тез та статей у монографію – Мальований Михайло Іванович (тел. +380503837814) або e-mail: finansi_kredit@mail.ru.

Довідки щодо проживання та бронювання місць у готелі або гуртожитку – Гвоздєй Наталія Іванівна (тел. +380679185937).

Тези, отримані оргкомітетом до 23 березня 2014 року, будуть видані окремим збірником до початку конференції та розіслані учасникам (для тих хто прийматиме участь у конференції заочно) після 20 квітня 2014 року.

Організаціний внесок:

-          для учасників, які безпосередньо братимуть участь у конференції складає 200 грн;

-          для учасників, що братимуть участь у конференції заочно – 100 грн.

УВАГА! Збірники матеріалів конференції будуть розсилатися протягом тижня після її проведення рекомендованими листами на адресу, вказану у заявці. Тому просимо учасників слідкувати за своєю поштовою скринькою. Матеріали будуть надсилатися лише 1 раз. На 1 тезу надсилатиметься 1 примірник матеріалів. Додатковий примірник коштує 50 грн.

Учасники конференції також можуть подавати наукові статті у колективну монографію, яку буде надруковано після проведення конференції та надіслано на поштову адресу авторів.

Вимоги до колективної монографії