17.02.2014 546

VІІI Всеукраїнська науково-практична конференція “МЕНЕДЖМЕНТ-ОСВІТА В КОНТЕКСТІ ТРАНСФОРМАЦІЙНИХ ПЕРЕТВОРЕНЬ В СУСПІЛЬСТВІ”

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі VІІI Всеукраїнської науково-практичної кон-ференції «Менеджмент-освіта в контексті трансформаційних перетворень в суспільст-ві» (присвячена 20-річчю кафедри МНС).
На конференції, окрім пленарного засідання, передбачається робота секцій з наступних проблем:
Секція №1. «Роль менеджменту освіти у вирішенні задач соціально-економічного розвитку регіонів»
Голова – Діденко Н.Г., д.держ.упр., профессор, декан факультету Державного управління, завідувач кафедри філософії і психології Донецького державного університету управління
Технічний секретар – Чернишов О.Ю. асистент кафедри менеджмен-ту невиробничої сфери Донецького державного університету управління
Секція №2. «Менеджмент у сфері послуг: проблеми та шляхи вирішення»
Голова – Фінагіна О.В., д.е.н., професор, завідувач кафедри менедж-менту Державного вищого навчального закладу «Донецький інсти-тут залізничного транспорту української державної академії залізни-чного транспорту»
Технічний секретар – Гуренко А.В., д.е.н., доцент, доцент кафедри менеджменту Державного вищого навчального закладу «Донецький інститут залізничного транспорту української державної академії залізничного транспорту»
Круглий стіл, дебати на тему «Інноваційний і стратегічний менеджмент у регіональному управлінні»
Модератор – Дорофієнко В.В., д.е.н., професор, проректор з наукової роботи, завідувач кафедри менеджменту невиробничої сфери Доне-цького державного університету управління,
Сомодератор – Костенок І.В., д.держ.упр., заступник директора Доне-цького регіонального центру інвестицій та розвитку
Тренінг для молодих вчених на тему «Новітні техно-логії навчання»
Модератор – Ободець Р.В., к.держ.упр., доцент, доцент кафедри мене-джменту невиробничої сфери.
Сомодератор – Семенов І.В., директор ТОВ «Майстерня бізнесу».
Інформацйний лист