10.02.2014 365

ІI Всеукраїнська науково-практична конференція студентів та молодих науковців «Культура у фокусі наукових парадигм: концептуальні рефлексії та виклики сьогодення»

Запрошуємо взяти участь у ІI Всеукраїнській науково-практичній конференції студентів та молодих науковців «Культура у фокусі наукових парадигм: концептуальні рефлексії та виклики сьогодення»,

що відбудеться 10 квітня 2014 року

ТЕМАТИКА КОНФЕРЕНЦІЇ

1. Концептуальні парадигми дослідження культури.
  2. Актуальні проблеми теорії та історії культури.
  3. Креативність як феномен людського буття в культурі.
  4. Традиції та новації у мистецтвознавстві.
  5. Проблеми діалогу культур в контексті сучасних глобалізаційних процесів.
  6. Філософсько-естетичні проблеми культури.
  7. Концептуальна  і мовна картини світу.
  8. Технології соціокультурної діяльності та культурно-дозвіллєві практики.
  9. Культурна компетенція фахівця.

10.  Проблеми культурної психології особистості.

11.  Феномен медіакультури: глобальні виклики і національні перспективи.

12.  Сучасні культурні процеси: соціально-політичний вимір.

Мови конференції: українська, російська, англійська

Для участі у конференції необхідно до 1 березня 2014 року надіслати анкету учасника (зразок надається) та матеріали для публікації за адресою: natalyakaika@mail.ru

Матеріали, що містять необхідні структурні елементи, визначені Постановою президії ВАК України "Про підвищення вимог до фахових видань, віднесених до переліків ВАК України від 15.01.2003 р. № 7 - 05/1, планується опублікувати у збірнику матеріалів конференції.

Видання матеріалів конференції планується до початку її роботи.

Розсилку збірника матеріалів конференції поштою буде здійснено з 11 по 20 квітня 2014р.

Якщо через 3 дні після надсилання матеріалів Ви не отримаєте повідомлення «Матеріали отримані», повторіть, будь ласка, відправку чи зателефонуйте.