03.01.2014 640

Шановні колеги!

Кременчуцький інститут Дніпропетровського університету імені Альфреда Нобеля запрошує студентів старших курсів, аспірантів та молодих вчених прийняти участь у ІІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції студентів, аспірантів і молодих вчених „Фінансово-економічні проблеми сучасного світу: шляхи і перспективи їх вирішення на мікро-, макро- та мегарівнях”, яка відбудеться 14 лютого 2014 р.

Планується робота за наступними секціями:

І. Економічні проблеми розвитку підприємств в сучасному міжнародному середовищі.

ІІ. Фінансові та банківські аспекти розвитку економіки

Тези доповідей на конференції будуть надруковані у спеціальному випуску збірника наукових праць. Приймаються до друку тільки тези, оформлені згідно з вимогами оргкомітету.

Вимоги до оформлення тез доповіді:

- тези доповіді подаються українською, російською або англійською мовами обсягом до двох сторінок комп’ютерного тексту, набраного шрифтом 14, Times New Roman, через 1 інтервал з наступними параметрами: поля на сторінці по 20 мм. з кожного боку; тези повинні бути набрані в редакторі Word 2003;

- на першій сторінці вгорі справа вказується прізвище та ініціали автора, назва вищого навчального закладу; далі великими літерами друкується назва доповіді (зразок оформлення додається);

- в кінці тез вказується прізвище та посада наукового керівника, який рекомендував тези до друку;

Для участі у конференції необхідно до 07 лютого 2014 р. подати до організаційного комітету конференції особисто або електронною поштою за адресою nauka.kiduan@gmail.com наступні документи:

- заявку на участь (форма заявки на звороті);

- тези доповіді з обов’язковими підписами автора та керівника;

- копію документа про сплату організаційного внеску.

В темі листа вказати «Матеріали на конференцію».

Тези доповіді з підписами автора та викладача подаються до організаційного комітету конференції за адресою:

39623,

м. Кременчук Полтавської обл.,

вул. 60 річчя Жовтня, 79

Кременчуцький інститут Дніпропетровського університету ім. А. Нобеля, кафедра міжнародної економіки та економічної теорії, ауд. 2111.

Контактна особа:

Михайлюк Сергій Олександрович