13.01.2014 927

Міжнародна науково-практична конференція «БІОЛОГІЧНА ФІКСАЦІЯ АЗОТУ»

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі міжнародної науково-практичної конференції «БІОЛОГІЧНА ФІКСАЦІЯ АЗОТУ», 7 -11 жовтня 2014 року, м. Тернопіль, Україна.

Організатор конференції – Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка (http://tnpu.edu.ua).

Робота конференції буде здійснюватися за такими напрямками:

• азотфіксуючі системи прокаріот
  • генетичний контроль азотфіксації
  • взаємодія діазотрофів з рослинами
  • біологічний азот за дії біотичних і абіотичних факторів
  • екологічні аспекти азотфіксації
  • біологічний азот у сучасному землеробстві
  • методичні аспекти викладання мікробіології і фізіології рослин

Мова конференції: українська, російська, англійська.

Оргкомітет конференції: Кравець В.П. – д. пед. н., професор, акад. НАПН України, ректор Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка (голова); Підгорський В.С. – д. біол. н., професор, акад. НАН України, директор Інституту мікробіології і вірусології ім. Д.К. Заболотного НАН України (співголова);  Моргун В.В. – д. біол. н., професор, акад. НАН України, директор Інституту фізіології рослин і генетики НАН України (співголова); Тихонович І.А. – д. біол. н., професор, акад. РАСГН і НААН України, директор ГНЗ Всеросійський НДІ с.-г. мікробіології, Росія (співголова); Буяк Б.Б. – д. філософ. н., доц., проректор з наукової роботи та міжнародного співробітництва Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка (заступник голови); Дробик Н.М. – д. б. н., професор, декан хіміко-біологічного факультету ТНПУ ім. В. Гнатюка (заступник голови); Волкогон В.В., д. с.-г. н., професор, чл.-кор. НААНУ, Чернігів; Кваша В.І. – д. с.-г. н., професор, завідувач кафедри ботаніки та зоології, Тернопіль, Голіней Г.М. – к. с.-г. н., ас., Тернопіль; Іутинська Г.О., д. б. н., професор, чл.-кор. НАНУ, Київ; Калініченко А.В., д. с-г. н., професор, Полтава; Климнюк С. І. – д. б. н., проф., Тернопіль; Конончук О.Б. – к. б. н., доц., Тернопіль; Коць С.Я. – д. б. н., професор, Київ; Мацюк О.Б., к. б. н., ас., Тернопіль (відповідальний секретар); Мельничук Т.М., к. с.-г. н., Сімферополь; Патика В.П. – д. біол. н., професор, акад. НААН України, Київ; Пида С.В. – д. с.-г. н., професор, Тернопіль.

Заявки на участь у конференції, копії документів про сплату внесків і статті приймаються оргкомітетом до 15 травня 2014 р. на e-mail: nitrogen2014@i.ua