13.03.2014 624

I Всеукраїнська наукова студентська Інтернет-конференція «Перспективи модернізації та розвитку фінансово-кредитних інститутів»

Миколаївський національний університет імені В.О.Сухомлинського, кафедра фінансів та кредиту запрошує Вас узяти участь у І Всеукраїнській науковій студентській Інтернет-конференції «Перспективи модернізації та розвитку фінансово-кредитних інститутів», яка відбудеться 25 квітня 2014 року.

Робота конференції планується за такими напрямками:

1. Актуальні проблеми організації фінансів підприємств та суб’єктів господарювання в умовах економічної нестабільності.
  2. Засади стабілізації та перспективи модернізації фінансового ринку України.
  3. Дослідження та аналіз ефективності страхового ринку України.
  4. Проблеми та перспективи розвитку державних фінансів та фінансово-бюджетної системи України.
  5. Перспективи розвитку податкової системи України.
  6. Проблеми модернізації та розвитку банківської системи України.

До участі в конференції запрошуються  студенти, які в своїх досліджен­нях розглядають питання розвитку фінансово-кредитних інститутів у сучасних умовах, та інші зацікавлені особи.

Робочі мови конференції: українська, російська, англійська.