16.09.2014 548

Міжнародна науково-практична конференція «БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК, АНАЛІЗ І АУДИТ ТА УПРАВЛІННЯ ЕКОНОМІЧНИМИ ПРОЦЕСАМИ В СВІТОВІЙ І НАЦІОНАЛЬНІЙ ЕКОНОМІЦІ : ІСТОРІЯ, СУЧАСНІСТЬ, ПЕРСПЕКТИВИ»

ЗАПРОШУЄМО

взяти участь у міжнародній науково-практичній конференції, присвяченій ювілею кафедри обліку і аудиту економічного факультету Подільського державного аграрно-технічного університету (40 років), що відбудеться в рамках проведення Тижня кафедри обліку і аудиту

«БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК, АНАЛІЗ І АУДИТ ТА УПРАВЛІННЯ ЕКОНОМІЧНИМИ ПРОЦЕСАМИ В СВІТОВІЙ І НАЦІОНАЛЬНІЙ ЕКОНОМІЦІ : ІСТОРІЯ, СУЧАСНІСТЬ, ПЕРСПЕКТИВИ»

23 жовтня 2014 року

м. Кам’янець-Подільський

До участі запрошуються

викладачі, науковці, докторанти, аспіранти,слухачі магістратури,представники органів державного і місцевого самоврядування, громадських організацій, підприємств, фінансових та інших установ

В звязку з подіями в країні кафедрою скасовано святки з нагоди ювілею, для іногородніх учасників форма участі - заочна.