04.02.2014 518

V Всеукраїнська наукова студентська конференція МОЛОДА ЕКОНОМІКА, присвячена 170-річчю з дня заснування Уманського національного університету садівництва

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі V Всеукраїнської наукової студентської конференції „Молода економіка”, яка відбудеться 10 квітня 2014 року в Уманському національному університеті садівництва.

Мета конференції:

Залучення молоді до наукових досліджень в економічній, гуманітарній та прикладних галузях науки .

На конференції передбачається розгляд проблем за такими напрямами:

1. Бухгалтерський облік та аудит.
  2. Економіка підприємства.
  3. Фінанси і кредит.
  4. Маркетинг.
  5. Економічна теорія.
  6. Менеджмент.
  7. Історія та філософія.
  8. Фізика та математика.
  9. Інформаційні технології.

Під час роботи конференції заплановано проведення конкурсів та ділових ігор, переможці яких будуть нагороджені призами.

До участі у конференції запрошуються студенти усіх факультетів Уманського національного університету садівництва та інших навчальних закладів України.

Адреса Оргкомітету:

20305, Черкаська обл., м. Умань, вул. Інститутська,1, Уманський національний університет садівництва, факультет економіки і підприємництва.

Довідки про участь у конференції та друку тез:

Мальований Михайло Іванович

тел. +380503837814

e-mail: finansi_kredit@mail.ru

Тези, отримані оргкомітетом до 18 березня 2014 року, будуть видані окремим збірником до початку конференції та розіслані учасникам. Вартість  друку тез разом з пересилкою – 80 грн.

Для студентів Уманського національного університету садівництва та його відокремлених підрозділів вартість складає 50 грн.