31.01.2014 656

ІІІ Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція «Механізми і методи управління соціально-економічним розвитком підприємств і галузей економіки»

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!
Запрошуємо Вас взяти участь у роботі ІІІ Всеукраїнській науково-практичній інтернет-конференції «Механізми і методи управління
соціально-економічним розвитком підприємств і галузей економіки», яка  внесена до плану проведення наукових конференцій та семінарів з проблем вищої освіти і науки в системі МОН та відбудеться 18 березня 2014 року  на базі Донецького державного університету управління.

Тематичні напрями роботи конференції:
1. Соціально-економічний розвиток підприємств і галузей національної економіки в контексті інтеграційних процесів в Україні та світі.
2. Механізми і методи управління і регулювання соціально-економічного розвитку: національні особливості та глобалізаційні процеси.
3. Державно-приватне партнерство: нові перспективи соціально-економічного розвитку.
4. Формування та оцінка ефективності функціонування механізмів управління соціально-економічним розвитком підприємств і галузей.
5. Управління соціально-економічною безпекою: держава, регіон, підприємство.

Робочі мови конференції: українська, російська, англійська.
Матеріали конференції: передбачається публікація тез доповідей у збірнику матеріалів конференції та публікація за підсумками роботи конференції статей у фахових збірниках наукових праць.
Сподіваємось на Вашу участь! Будемо вдячні за поширення інформації серед колег та інших зацікавлених осіб!
З повагою,
Оргкомітет конференції.
Адреса оргкомітету
83015, м. Донецьк, вул. Челюскінців, 163а, оф. 502.
Донецький державний університет управління
Кафедра менеджменту у виробничій сфері
Телефон для довідок: +38 062 300 35 78, +38 095 143 96 54
e-mail: k_mv@dsum.edu.ua