26.11.2013 630

Третя Міжнародна науково-практична конференція студентів і молодих учених (в заочній формі) «Розвиток соціально-економічних систем у трансформаційних умовах»

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Оргкомітет запрошує студентів та молодих вчених вашого навчального закладу до участі у роботі Третьої Міжнародної науково-практичної конференції «Розвиток соціально-економічних систем у трансформаційних умовах», яка відбудеться 29-30 січня 2014 року у Бердянському університеті менеджменту і бізнесу.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО УЧАСТЬ

До участі в конференції запрошуються студенти та молоді вчені, яким до 27 грудня 2013 року необхідно надіслати в електронному вигляді:

- тези доповіді (назва файлу повинна відповідати прізвищу першого співавтора та обраному номеру напряму через дефіс);

- заявку на участь та відскановану квитанцію про сплату оргвнеску;

- відскановану рецензію наукового керівника чи іншої особи, що має науковий ступінь чи/та вчене звання на електронну адресу:

komarova.konferencia@yandex.ru

Фінансові умови

1. Організаційний внесок з учасника конференції складає 80 грн. та використовується на часткове покриття витрат, пов’язаних із опублікуванням збірника тез доповідей учасників конференції та програми конференції.

2. Організаційний внесок учасника конференції сплачується поштовим переказом на адресу:

Степанова Вікторія Олександрівна

вул. Свободи, д. 18, кв. 37

м. Бердянськ Запорізької обл., 71118

або банківським переказом за домовленістю з відповідальним секретарем конференції.

3. Програму конференції та збірник тез доповідей учасників конференції планується видати учасникам конференції під час реєстрації.