03.01.2014 899

Студентська наукова конференція присвячена 170 річчю заснування Уманського національного університету садівництва

Уманський національний університет садівництва проводить студентську наукову конференцію, присвячену 170 річчю заснування Уманського національного університету садівництва.

До 10 березня 2014 року необхідно надіслати заявку на кожного учасника конференції.

Матеріали конференції, у вигляді тез доповідей, будуть надруковані після її проведення у Збірнику студентських наукових праць та розміщені на сайті університету.

Матеріали подаються на електронних носіях. Автор несе відповідальність за якість електронного варіанту. У „Збірник” подаються раніше не публіковані наукові праці з актуальних питань, що відповідають тематиці конференції. Відхилені матеріали не рецензуються і не повертаються.

Доповідачі матимуть змогу виступити з доповідями на секціях:

Факультет агрономії: загального землеробства; агрохімії та ґрунтознавства; рослинництва і кормовиробництва; генетики, селекції рослин та біотехнології; хімії.

Факультет плодоовочівництва, екології та захисту рослин: плодівництва і виноградарства; овочівництва; захисту і карантину рослин; біології; екології та безпеки життєдіяльності.

Факультет лісового і садово-паркового господарства: лісового господарства; садово-паркового господарства; психології та педагогіки.

Інженерно-технологічний факультет: технології зберігання і переробки зерна; технології зберігання і переробки плодів та овочів; прикладної інженерії та охорони праці; тракторів, автомобілів та ремонту машин; процеси, машини та обладнання АПВ; математики, фізики.

Факультет менеджменту: менеджменту організацій; менеджменту ЗЕД; правових дисциплін; філософії та політології; історії України; англійської мови; німецької мови; української мови; французької мови; латинської мови.

Факультет економіки і підприємництва: економічної теорії; економіки; обліку і аудиту; маркетингу; фінансів і кредиту економічної кібернетики та інформаційних систем.

Програма:

19 березня

1140 год. – відкриття Конференції – пленарне засідання – актова зала.

1400 год. – секційні засідання на кафедрах згідно тематики доповідей.

20 березня

1140 год. – продовження секційних засідань.

1500 год., ауд. № 170 – пленарне засідання – підведення підсумків роботи студентської наукової конференції;

підсумки конкурсу студентських наукових робіт та І етапу Всеукраїнської олімпіади.