12.02.2014 698

III Міжнародна науково-практична конференція молодих учених “НОВІТНІ ТЕХНОЛОГІЇ ВИРОЩУВАННЯ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ КУЛЬТУР”

ШАНОВНІ КОЛЕГИ! Рада молодих вчених Інституту біоенергетичних культур і цукрових буряків НААНУ запрошує Вас до участі у роботі III Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених “НОВІТНІ ТЕХНОЛОГІЇ ВИРОЩУВАННЯ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ КУЛЬТУР”,  яка відбудеться 22 квітня 2014 року у приміщенні ІБКіЦБ за адресою: м. Київ, вул. Клінічна, 25.

Початок о 1000 в актовій залі інституту, реєстрація учасників - з 900.

Конференція проводиться з метою налагодження ділових та наукових зв’язків між молодими вченими України і країн ближнього зарубіжжя, а також обміну досвідом та актуальною інформацією щодо новітніх досягнень у технологіях вирощування, переробки та зберігання продукції рослинництва.

До участі у конференції запрошуються:

наукові співробітники, аспіранти, докторанти, слухачі магістратури та викладачі ВНЗ, а також представники органів виконавчої влади та провідних аграрних компаній України, які мають відношення до тематики конференції

Напрями роботи конференції:

• Агрохімія та ґрунтознавство
  • Землеробство
  • Захист рослин
  • Рослинництво
  • Переробка та зберігання продукції рослинництва
  • Селекція та насінництво
  • Біотехнологія
  • Кормовиробництво та луківництво
  • Плодоовочівництво, баштанництво та виноградарство
  • Біоенергетика та біопаливо
  • Сільськогосподарські меліорації
  • Механізація, електрифікація та автоматизація сільського господарства
  • Економіка с.-г. виробництва
  • Методика проведення досліджень

Робочі мови конференції: українська, російська

Заявку та матеріали надіслати НЕ ПІЗНІШЕ 1 квітня 2014 року.

Детальна інформація щодо оформлення матеріалів, які подаються до оргкомітету, розміщена на сайті Збірника наукових праць ІБКіЦБ http://www.bioenergy.gov.ua/  у вкладці «Авторам».

За результатами конференції методичною комісією будуть визначені кращі доповіді із врученням дипломів та пам’ятних подарунків

Сподіваємося на Вашу участь у роботі конференції!