14.02.2014 690

XІ МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА ІНТЕРНЕТ–КОНФЕРЕНЦІЯ ОБЛІК, КОНТРОЛЬ І АНАЛІЗ В УПРАВЛІННІ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ

Оргкомітет запрошує Вас взяти участь в роботі XІ Міжнародної науково-практичної конференції «Облік, контроль і аналіз в управлінні підприємницькою діяльністю», яку проводить кафедра бухгалтерського обліку, аналізу і аудиту Черкаського державного технологічного університету.

Метою конференції є обговорення проблем розвитку обліку, контролю і аналізу в системі управління підприємством відповідно до сучасних вимог розвитку економіки країни на основі ринкових відносин.

На конференції передбачається розглянути широкий спектр проблем за такими секціями:

1. Облік, фінанси і оподаткування
  2. Аналіз та контроль підприємницької діяльності
  3. Регіональні проблеми економіки
  4. Моделювання і прогнозування економіки

До участі у конференції запрошуються науковці, практичні фахівці та всі зацікавлені особи.

Адреса Оргкомітету:

ЧДТУ, кафедра бухгалтерського обліку, аналізу і аудиту, м. Черкаси, б‑р. Шевченка, 460, індекс 18006.

Секретаріат конференції:

Тел. кафедри (0472) 73-02-62, fax: (0472) 71-00-89.

Технічний секретар – Сладка Світлана Володимирівна,

Паіс Надія Дорофіївна.

Комп'ютерне забезпечення – Магуров О.В.

E-mail: kaf_buh_oblik@mail.ru.

Сайт університету: http://www. chdtu.edu.ua

Тези доповідей, отримані Оргкомітетом в електронному вигляді до 1 квітня 2014 року, будуть видані окремим збірником до початку конференції. Одночасно з тезами для організації роботи конференції просимо надіслати квитанцію оплати внеску у розмірі 80 грн.

Кошти слід надсилати за такими реквізитами: Ід. код 2048115261, р/р 2625501437575 в банку ЦФ ПАТ «Кредобанк» відділення №2 у м.Черкаси, МФО 325365. Одержувач: Паіс Надія Дорофіївна.

Призначення платежу: За участь в конференції «Облік, контроль і аналіз в управлінні підприємницькою діяльністю» та друк тез.

Місце та час проведення конференції

Україна, м.Черкаси, Черкаський державний технологічний університет (ЧДТУ), бульвар Шевченка, 460, 10-11 квітня 2014 року.