11.03.2014 415

Круглий стіл на тему «ІННОВАЦІЙНІ ВИМІРИ РОЗВИТКУ СВІТОВОЇ ЕКОНОМІКИ»

28 березня 2014 року за сприяння Всеукраїнської громадської організації «Українська асоціація економістів-міжнародників» відбудеться круглий стіл на тему«ІННОВАЦІЙНІ ВИМІРИ РОЗВИТКУ СВІТОВОЇ ЕКОНОМІКИ». Форма участі – заочна.
Запрошуємо професорсько-викладацький склад вищих навчальних закладів, управлінців та працівників органів державної влади, представників ділових кіл, аспірантів та студентів до участі у роботі круглого столу.
Вимоги до оформлення тез:

1. Тези доповідей не повинні перевищувати три сторінки друкованого тексту на листках формату А4, набраного у редакторі MS Word.
  2. Поля: верхнє, праве, ліве - 2,5 см; нижнє - 3,5 см.
  3. Гарнітура: Times New Roman, кегль (розмір) 14, міжрядковий інтервал 1.
  4. У верхньому лівому кутку вказується УДК.
  5. Назва статті друкується ПРОПИСНИМИ літерами, жирним шрифтом по центру сторінки, під нею, а також по центру - прізвище та ініціали (жирним шрифтом), науковий ступінь і вчене звання, посада автора. Нижче друкується назва організації (закладу), де працює автор (співавтор).
    6. Формули, таблиці, рисунки виконуються за допомогою спеціальних редакторів MS Office.

Пропозиції, побажання, електронний варіант тез, заявку та квитанцію про оплату на участь у роботі круглого столу просимо надсилати до оргкомітету за електронною адресою ndch_imv_mev@ukr.net до 25.03.2014 р. (відповідальна особа – Хмара Марина Петрівна). Вартість однієї сторінки друкованого тексту (згідно вимог) – 50 грн.
Реквізити для внесення платежу: Одержувач: ВГО «Українська асоціація економістів-міжнародників». Поточний рахунок: 26000053119892Код за ЄДРПОУ: 35380829, ПАТ КБ «Приватбанк»МФО: 321842. Призначення платежу: участь у круглому столі (обов’язково назва круглого столу), ПІБ.
Збірник тез та програма круглого столу буде надіслано авторові протягом поточного місяця за вказаною у заяві почтовою адресою.
Адреса проведення круглого столу: Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, м. Київ, вул. Мельникова 36/1.
З повагою,
Оргкомітет.