18.10.2013 463

Ювілейна всеукраїнська науково-практична конференція "Економічні проблеми модернізації та інноваційного розвитку" (м. Дніпропетровськ)

Вельмишановні колеги!

Запрошуємо вас взяти участь у всеукраїнській науково-практичній конференції «Економічні проблеми модернізації та інноваційного розвитку промисловості», яка відбудеться 5 листопада 2013 року на базі Дніпропетровського університету імені Альфреда Нобеля.

Мета конференції – обговорення актуальних проблем модарнізації та інноваційного розвитку промисловості, визначення механізмів та інструментів його забезпечення, узагальнення вітчизняного та зарубіжного досвіду, вироблення рекомендацій щодо розв’язання існуючих проблем.

Секції роботи конференції:

1. Роль інновацій в стабілізації та розвитку промислового комплексу України.
  2. Інновації як фактор соціально-економічного розвитку промислового підприємства.
  3. Інноваційні технології в промисловому виробництві.
  4. Стратегічне управління модернізацією промислових підприємств.

Форма проведення конференції –  заочна.

Робочі мови – українська, російська, англійська.

До участі в конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів, здобувачі наукових ступенів, аспіранти, студенти вищих навчальних закладів, фахівці підприємств, представники засобів масової інформації та інші зацікавлені особи, які працюють над вказаними проблемами.

УМОВИ УЧАСТІ У КОНФЕРЕНЦІЇ

Для участі в конференції просимо Вас до 1 листопада 2013 р. надіслати поштою (бажано електронною) на адресу Оргкомітету з позначкою «на конференцію» чи надати особисто до Дніпропетровського університету імені Альфреда Нобеля такі документи:

-       заявку на участь (зразок додається);

-       тези доповіді в електронному варіанті (вимоги до оформлення додаються);

-       пропозиції до проекту рекомендацій за підсумками конференції;

-       копію платіжного доручення про сплату організаційного внеску.

Примітка: у випадку надсилання документів електронною поштою факт їх отримання повинен бути обов’язково підтверджений нашим повідомленням про отримання. У разі неотримання такого підтвердження просимо звернутися до Оргкомітету.

Вимоги до електронного варіанту матеріалів та порядок їх надсилання

• Назва файлу повинна відповідати прізвищу та імені учасника латиницею (наприклад: Ivanov_Ivan).
  • Файл Microsoft Office Word, з розширенням *.rtf або *.doc.
  • Файл надається на CD-диску або електронною поштою (тема електронного повідомлення має містити прізвище та ім’я учасника, після чого вказується «на конференцію»).

Вимоги до оформлення матеріалів

• Обсяг – 2 сторінки, текстовий редактор – Microsoft Word, формат сторінки А4 (297х210 мм), орієнтація – книжкова, поля – 20 мм; Гарнітура – Times New Roman, кегель – 14, міжрядковий інтервал – 1, стиль – Normal.
  • Перший абзац – прізвище, ім’я та по батькові (повністю).
  • Другий абзац – посада, місце роботи (навчання), науковий ступінь, вчене звання.
  • Третій абзац – назва доповіді. Далі розміщується текст доповіді із абзацним відступом 1 см.
  • Список використаних джерел (за наявності) розміщується наприкінці тексту і повинен бути оформлений відповідно до існуючих стандартів бібліографічного опису.
  • Ініціали, прізвище, науковий ступінь, вчене звання, посада та місце роботи наукового керівника (за наявності).