13.01.2014 1246

Міжнародна науково-практична Інтернет-конференція студентів, аспірантів і молодих вчених «Менеджмент, маркетинг, підприємництво: сучасність та перспективи»

Донецький національний університет  економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського, Московский государственный университет им М.В. Ломоносова (Росія), Гомельскі дзяржаўны ўніверсітэт імя Францыска Скарыны (Білорусь), CIty College of San Francisco, Business (США), University of California Berkeley, Haas School of Business (США), Vysoká škola finanční a správní, první soukromá ekonomická univerzita v ČR (Чехія) запрошують студентів, аспірантів та молодих вчених взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної Інтернет-конференції „Менеджмент, маркетинг, підприємництво: сучасність та перспективи”, яка відбудеться 20 жовтня 2014 р.

Мета конференції: підвищення наукового рівня підготовки  фахівців з питань менеджменту, маркетингу, економіки і підприємництва; сприяння мобільності студентів, викладачів та дослідників; підтримка програм студентського обміну.

Робочі мови конференції: українська, російська, англійська.

Форма участі в конференції: заочна.

Останній термін подання тез: 20 вересня 2014 р.