13.01.2014 754

ІІІ Міжнародна науково-практична конференція “СТАН І ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ОБЛІКОВО-ІНФОРМАЦІЙНОЇ СИСТЕМИ В УКРАЇНІ”

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ

ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

ФАКУЛЬТЕТ ОБЛІКУ І АУДИТУ

ІІІ Міжнародна науково-практична конференція

24-25 квітня 2014 року

м. Тернопіль

“СТАН І ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ОБЛІКОВО-ІНФОРМАЦІЙНОЇ СИСТЕМИ В УКРАЇНІ”

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції, яка відбудеться                   24-25 квітня 2014 року в Тернопільському національному економічному університеті за адресою: м. Тернопіль, вул. Львівська, 11 (корпус 11).

Реєстрація учасників конференції 24 квітня 2014 р. з 9:00 до 10:00.

Робота конференції здійснюватиметься за такими напрямками:

1. Сучасні тенденції розвитку обліку та перспективи впровадження інформаційних технологій в обліково-аналітичну систему суб’єктів підприємництва.
  2. Облік в державному секторі економіки: проблеми методології та організації.
  3. Методологія фінансово-економічного контролю в умовах ринку.
  4. Проблеми і перспективи розвитку економічного аналізу та статистики.

Програма конференції включає проведення пленарного та секційних засідань, презентацій наукових та навчально-методичних розробок учасників конференції, екскурсії по визначних місцях Галицького краю.

Тези виступу (доповіді) подаються у двох примірниках. Обсяг тез виступів до 3-х сторінок. Автором публікації можна бути не більше одного разу.

Вимоги до оформлення тез виступів (доповіді):

Роботу слід виконувати у форматі Windows, версії текстового редактора MS Word; (надіслати поштою текст, диск CD-R (CD-RW) або електронною поштою з наступним повідомленням організаторів конференції).

Текст рукопису повинен бути побудований за такою схемою:

• індекс УДК (у верхньому лівому куті аркуша, Times New Roman, 14);
  • прізвище, ініціали автора у називному відмінку (у верхньому правому куті аркуша, Times New Roman, 14, жирним шрифтом);
  • науковий ступінь, учене звання, посада, місце роботи (назва установи, підрозділу) автора (іноземні автори вказують також назву країни) – вирівнювання справа, Times New Roman, 14;
  • назва тез виступу (доповіді) – прописними (великими) буквами, вирівнювання по центру, Times New Roman, 14, жирним шрифтом;
  • текст рукопису: формат А-4 (210х297 мм), відстань між рядками – 1,5 інтервала, Times New Roman, 14; поля: ліворуч, праворуч, угорі, внизу – 2 см; абзац – п’ять знаків; сторінки не нумерувати; не використовувати переносів; дробові числа подавати через кому (напр. 0,564); формули створювати вбудованим в Word редактором; таблиці, рисунки, повинні мати нумерацію і назву; ілюстративний матеріал подавати в тексті; рисунок, виконаний засобами MS Word, згрупувати як один об’єкт;
  • перелік використаних джерел (Times New Roman, 14) розміщується після тексту тез під заголовком „Література” (бібліографічний опис літературних джерел здійснюється згідно зі встановленими вимогами (див. „Бюлетень ВАК України”. – 2009. – № 5)); посилання на літературу слід давати в квадратних дужках, наприклад [3, 68; 5, 37], де перша цифра вказує порядковий номер джерела у списку літератури, а друга – відповідну сторінку. Джерело (зі сторінкою) відокремлюється від іншого джерела крапкою з комою. На кожну позицію в списку літератури має бути посилання в тексті тез. Посилаючись на інтернет-видання – вказувати джерело та дату використання. Можливе посилання й без зазначення сторінки, якщо мається на увазі джерело взагалі.

Матеріали, оформлені з відхиленням від зазначених вимог, оргкомітет не розглядатиме.

Робочі мови конференції: українська, польська, російська, англійська.

У заявці на участь у конференції вказується: прізвище, ім’я, по-батькові; місце роботи; посада, науковий ступінь, вчене звання; назва виступу (доповіді); потреба у житлі та мультимедійній техніці; телефон (мобільний, службовий, домашній); адреса для листування. Аспіранти і здобувачі наукових ступенів повинні подати рекомендацію кафедри на публікацію своїх матеріалів.

Матеріали й диски CD-R (CD-RW), надіслані на конференцію, не повертаються. Скановані тексти і надруковані не у відповідності з вимогами до розгляду не приймаються і відхиляються!

Тези виступу (доповіді) в 2-х примірниках, копію квитанції про оплату організаційного внеску та заявку на участь у конференції просимо надсилати поштою у відредагованому вигляді до 15 березня 2014 р. за адресою:

Кафедра обліку у виробничій сфері, факультет обліку і аудиту, Тернопільський національний економічний університет, вул. Львівська, 11, м. Тернопіль 46020.

Телефони для довідок: (0352) 47-50-50*12301, (0352) 47-50-76.  E-mail: konftneu@gmail.com

Організаційний внесок для часткового відшкодування витрат на проведення конференції становить :

-          для очної участі 200 грн.;

-          для заочної участі 130 грн.;

Оплата здійснюється на р/р 26002315768 АТ «Райффайзен Банк Аваль», МФО: 380805. Постачальник: ПП Захарчук Галина Петрівна. ЄДРПОУ: 2614116560. Призначення платежу: часткове відшкодування організаційних витрат (в тому числі на фуршет) від прізвище та ініціали особи.

Тези виступів будуть опубліковані у «Збірнику матеріалів конференції».

На одні тези виступу (доповіді) – один авторський примірник збірника. Плата за додатковий примірник збірника – 50 грн.

Оргкомітет