15.10.2013 607

VІI міжнародна науково-практична конференція «Проблеми та перспективи розвитку підприємництва»

Шановні колеги!

Запрошуємо вас взяти участь у VII міжнародній науково-практичній конференції «Проблеми та перспективи розвитку підприємництва», що відбудеться 22 листопада 2013 р. на базі  факультету управління та бізнесу Харківського національного автомобільно-дорожнього університету.

Основні напрямки роботи конференції (секції)

1. Регулювання та забезпечення підприємницької діяльності на державному рівні.
  2. Фінансова підтримка підприємницької діяльності.
  3. Розвиток соціальної складової підприємницької діяльності.
  4. Підприємництво у міжнародній сфері та глобалізація підприємництва.
  5. Бухгалтерські аспекти підприємницької діяльності.
  6. Дослідження ринків у підприємницькій діяльності.
  7. Управлінські питання сучасного підприємництва.
  8. Особливості підприємництва у транспортній галузі.

Офіційні мови роботи конференції - українська, російська та англійська.

Вимоги до матеріалів конференції

До участі у роботі конференції запрошуються науковці, докторанти, аспіранти та пошукувачі, викладачі ВНЗ, фахівці з економіки, підприємці, представники органів державної влади та місцевого самоврядування.

Роботи студентів та магістрантів до участі у роботі конференції не приймаються! Студентська конференція буде проводитися окремо у березні-квітні 2014 р., інформація про неї буде надаватися додатково

Інформаційний лист (укр., рус.)