30.10.2013 672

П'ята міжнародна науково-практична конференція "Ринкова трансформація національної економіки: досягнення теорії та проблеми практики"

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас прийняти участь  у роботі П'ятої Міжнародної науково-практичної конференції «Ринкова трансформація національної економіки: досягнення теорії та проблеми практики» присвяченої п'ятнадцятиріччю
кафедри фінансів і кредиту ПДАА

Конференція проводиться у заочній формі!

До участі у конференції запрошуються доктори і кандидати наук, докторанти, аспіранти, студенти магістратури, керівники та спеціалісти підприємств, а також усі зацікавлені, незалежно від місця роботи і навчання.

Матеріали конференції будуть опубліковані у збірнику тез конференції.

За бажанням учасники можуть подати публікації у збірник «Наукові праці Полтавської державної аграрної академії», який включений до Переліку № 1-05/8 фахових видань з економічних наук.

Збірник тез, програму конференції, свідоцтво про участь у конференції та фаховий збірник статей буде надіслано учасникам протягом місяця після проведення конференції.

Планується робота за тематичними напрямами:

1.Актуальні проблеми економіки, управління, фінансів, обліку та аналізу діяльності підприємств АПК.

2.Фінансові аспекти макроекономічного розвитку АПК України.

3.Фінансово-кредитна та податкова системи України: проблеми і шляхи їх вирішення.

4.Фінансові аспекти природокористування та розвитку сільських територій.

Робочі мови конференції:

українська, російська, польська, англійська.

Для участі у конференції Вам необхідно подати:

• заявку на участь (форма додається);
  • тези доповіді, оформлені згідно вимог;
  • статтю (за бажанням), оформлену згідно вимог;
  • копію квитанції про сплату організаційного внеску (100 грн) та вартості публікації фахової статті.

Умови участі у конференції:

До організаційного внеску включено вартість друкування та пересилки збірника тез доповідей, програми конференції, свідоцтва про участь у конференції.

Прийом тез доповідей, статей та їх оплата – до 20 листопада 2013 р.