04.03.2014 453

ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Проблеми підвищення конкурентоспроможності підприємств в умовах ринкового середовища»

Запрошуємо взяти участь у ІІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «Проблеми підвищення конкурентоспроможності підприємств в умовах ринкового середовища», яка відбудеться 24 березня 2013 року о 10 годині (аудиторія 3304 та 3307) на базі Дніпропет-ровського університету імені Альфреда Нобеля.

Мета конференції – обговорення актуальних проблем розвитку сучасного бізнесу в умовах  глобалізації, визначення методології оцінки його конкурентоспроможності та існуючих принципів і важелів при створенні системи управління конкурентоспроможністю з узагальненням вітчизняного та зарубіжного досвіду, розробка рекомендацій щодо розв’язання існуючих проблем.

На конференції передбачається проведення дискусій з таких напрямів:

1. Конкурентоспроможність підприємств та організацій: теорія та методологія

2. Актуальні питання управління персоналом в умовах кризи

3. Економічні аспекти безпеки підприємства

Форма проведення конференції – очна, заочна

Робочі мови – українська, російська, англійська.

До участі в конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів, здобувачі наукових ступенів, аспіранти, студенти вищих навчальних закладів, фахівці підприємств, представники засобів масової інформації та інші зацікавлені особи, які працюють над вказаними проблемами.