27.10.2014 928

Міжнародний україно-польський форум «Інтенсивний сад»

4-5 грудня 2014 року у Вінниці журнал «Садівництво по-українськи» проводе  міжнародний україно-польський форум «Інтенсивний сад».

Партнерами заходу є провідні польські науково-консультативні установи: Інститут садівництва у місті Скренівіце, Інститут практичного садівництва (IPSAD) та Сільськогосподарський консультативний центр у місті Сандомир.

Два дні польські спеціалісти читатимуть садівникам прикладні лекції з технології вирощування фруктів. Перший день буде присвячено технології вирощування яблука та груші, другого дня ітиме мова про сади черешні і сливи та про технологію зберігання яблук. У програмі передбачено час для обговорення доповідей, також садівники зможуть звернутися до польських фахівців особисто. Доповіді польських спеціалістів супроводжуватимуться синхронним перекладом на українську мову.

Подія буде значимою та цікавою для керівників садівничих господарств, агрономів-садівників, технологів зберігання плодів – усі вони, відвідавши форум, отримають унікальну можливість підвищити свій фаховий рівень й зав’язати нові професійні контакти .

Участь у роботі форуму платна. За умов оплати до  17 листопада ( включно) діє знижка.