22.02.2013 516

II Всеукраїнська інтернет-конференція студентів і молодих вчених “ Експертна діяльність в митній справі: сучасний стан та перспективи ” (м. Донецьк)

Шановні колеги!

Донецький національний університет економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського запрошує взяти участь у II Всеукраїнській інтернет-конференції студентів і молодих вчених «Експертна діяльність в митній справі: сучасний стан та перспективи», що відбудеться  18 березня 2013 року.

Мета конференції:

обговорення актуальних проблем експертної діяльності в митній справі та узагальнення результатів експертних досліджень товарів та послуг.

Тематичні секції конференції:

• Організаційні та нормативно-правові засади експертної діяльності в митній справі.
  • Митна справа та її роль у зовнішньоекономічній діяльності суб’єктів господарювання.
  • Інновації в методах та методології експертизи товарів в митній справі.
  • Проблеми ідентифікації товарів у контексті захисту національного ринку.
  • Експертні дослідження товарів та послуг як інструмент впливу на кон’юнктуру ринку.

Заявку та матеріали подати до 28 лютого 2013 року